Škrabka na jazyk Curaprox dvojčepeľová - Dvojčepeľová

Škrabka na jazyk Curaprox dvojčepeľová
Dvojčepeľová

Škrabka na jazyk Curaprox dvojčepeľová na stieranie nočného povlaku z jazyka.

EAN7612412200027
3,99 €
Vypredané

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Škrabka na jazyk Curaprox dvojčepeľová. Zoškrabte zápach z úst so škrabkou Curaprox. Škrabky sú v rôznych farbách, obrázky sú ilustračné.

Škrabka na jazyk je mimoriadne účinná v boji proti zápachu z úst. Anatomicky správny tvar znižuje dáviaci reflex. Účinok škrabky na zuby je vidieť aj cítiť.

Prečo si čistiť jazyk?

Čistiť si jazyk by malo byť rovnako samozrejmé ako umývať si zuby. Na jazyku sa totiž tvorí povlak obsahujúci množstvo baktérií. Práve baktérie pri koreni jazyka sú často zodpovedné za nevoňavý dych. Stierka je tak mimoriadne účinnou pomôckou v boji proti zápachu z úst, zápalov v ústnej dutine. Čistenie jazyka napomáha aj zbavovaniu ťažkých kovov z organizmu, lebo telo počas noci "upratuje" a aj cez jazyk vylučuje nevhodné látky von z organizmu.

Kedy si čistiť jazyk?

Každé ráno a večer. Najmä pri splne a očistných kúrach (pri pôstoch pred každým pitím vody) si touto stierkou stiahnite vytvorený hlien. Následne je dobré si vypláchnúť ústa. Nedajte sa oklamať, že na jazyku nič nevidíte, použite škrabku a hlien vás možno prekvapí. Mnoho ľudí má tak zanesené telo, že si s hlienom neporadí ani najlepšia stierka. Aj po zoškrabaní tam bude stále biely povlak. Vtedy môže pomôcť očistná kúra, pôst, či dôslednejšie dbať na to, čo jeme a pijeme. Čistenie jazyka je však veľmi dôležité, tak sa jazyk za určitý čas vyčistí.

Prečo sa na jazyku tvoria hlieny?

Možností je viacero. Často je to nevhodná kombinácia potravy. Chemické jedlá, biely cukor, biela múka, časté používanie polotovarov, sladené chemické nápoje, nevhodná sezónnosť jedla (veľa "chladu v tele", napríklad, ak v zime konzumujeme veľa cukru, mliečnych výrobkov, zeleninových šalátov - toto všetko v zime telo ochladzuje a podporuje tvorbu hlienov. Alebo naopak - priveľa exotického ovocia v lete...). Emócie ako stres, strach, nervozita, podráždenosť alebo potlačovaná agresivita vedú k vytváraniu programov v našom podvedomí. Je vhodné tieto emócie postupne správne ventilovať a pracovať s nimi. Telo potlačované emócie, stres, často mení na hlieny. Rovnako aj prebytok informácií, ktoré mozog už nepotrebuje, sa takto vylučujú von.  Preto je tak dôležité zamerať sa nielen na očistu fyzického tela, ale i našej psychiky, mysle a myšlienok.

Back