Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Telová sviečka Deva Ultra - Telová sviečka na sviečkovanie

Telová sviečka Deva Ultra
Telová sviečka na sviečkovanie

Rozmer sviečok: priemer cca 1,5 cm, dĺžka cca 34 cm Dodacia doba: 2-3 dni

Kód tovaruHH0024
4,00 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Rozmer sviečok: priemer cca 1,5 cm, dĺžka cca 34 cm

Dodacia doba: 2-3 dni

Charakteristika: Ušné a telové sviečky sú starodávnou metódou indiánov, ktorí mali veľké skúsenosti s prírodnou medicínou. Vyrábajú sa ručne rúrovitým kónickým stočením z čistého bavlneného plátna do tvaru lievika impregnovaného včelím voskom, ktorý predlžuje čas horenia. Oleje z liečivých bylín znásobujú účinok sviečky. V horiacej sviečke vzniká tzv. komínový efekt čím sa vytvorí podtlak a na pokožke (v uchu) vzniká sací efekt následkom čoho sú z tela vytiahnuté škodlivé látky. horiaci plameň zároveň spaľuje uvoľnené toxíny. Následkom prehriatia na danom mieste dochádza k prekrveniu a k urýchleniu regenerácie. Pri aplikácií ušných a telových sviečok na akupunktúrnych bodoch dochádza k obnoveniu toku energie v meridiánoch.

Použitie: Ušné sviečky sa používaj pri pocite zaľahnutých uší, hučaní, šumení, pri vyrovnávaní tlaku v ušiach, pri rozpustení a uvoľnení zvukovodov od nahromadeného ušného mazu, ako energetické posilnenie pri nedoslýchavosti, pri bolestiach hlavy, migréne a nachladnutí. Ušné sviečky treba aplikovať na obidvoch stranách, aj keď sa problémy zdajú byť jednostranné. pri perforácií ušného bubienka sviečky nepoužívame. Vlasy si chráňte alobalom alebo uterákom. Telové sviečky používame na ľubovoľnom mieste alebo akupunktúrny bod, nie však na oblasť srdca, otvorenú ranu, sliznice, pri tehotenstve a na temeno hlavy. Pred použitím sviečky dané miesto jemne premasírujeme v smere hodinových ručičiek.

Návod na použitie:

  • sviečku aplikujte v kľude a v príjemnom prostredí
  • ošetrovanej osobe dajte vypiť minimálne 2dl vody
  • pripravte si nádobku s vodou na uhasenie ohorku zo sviečky
  • na užšiu časť sviečky priložte gázu a širšiu časť zapáľte
  • horiacu sviečku priložte kolmo na miesto aplikácie
  • sviečku držte v dolnej časti ukazovákom a palcom
  • nedoporučuje sa aplikovať sviečku sami sebe, ale druhou dospelou osobou
  • pri aplikácií zo spodnej časti sviečky nesmie unikať dym
  • dodržujte bezpečnostné predpisy pri manipulácií s otvoreným ohňom

Dávkovanie: Telové sviečky sa aplikujú 1 až 2 sviečky denne, kým sa nedostaví požadovaný účinok. Ušné sviečky doporučujeme aplikovať s jednodňovými prestávkami do oboch uší. Vedľajšie účinky nie sú známe. Aplikácia sviečky nenahradí lekársku liečbu a poradenstvo.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnečným svetlom a teplom. Pri týchto podmienkach si sviečka zachová kvalitu neobmedzene.

Back