Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Akcia
Polyfenoly (resveratrol a iné) - Prírodný antioxidant v prášku

Polyfenoly (resveratrol a iné)
Prírodný antioxidant v prášku

100% čistý prírodný antioxidant bez prísad Výživový doplnok s obsahom viac ako 3000 polyfenolických rastlinných látok, ako napríklad resv…


Objem
250 gr
Kód tovaru8588006967036
Dodacia dobaNa sklade
Bežná cena 60,00 €
Cena platí do vypredania zásob
55,00 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

100% čistý prírodný antioxidant bez prísad Výživový doplnok s obsahom viac ako 3000 polyfenolických rastlinných látok, ako napríklad resveratrol, antokyanín, rutín, katechíny, epikatechíny, kvercetin, alebo iných vzácnych prvkov ako je napríklad selén, ktorý je naplnený do vegetariánskych kapsúl bez chemických farbív a ktoré sa pohodlne konzumujú. Ide teda o tabletkovú formu prípravku.

Odporúčané dávkovanie/deň: dávkovanie záleží od váhy organizmu. Viď rebríček dávkovania na obale. Kapsuly sa zapíjajú s vodou, džúsom alebo čajom ráno na lačný žalúdok.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Treba ich uskladňovať mimo dosahu malých detí, v suchu bez priameho slnečného svetla. Nevdychovať.

Minimálna trvanlivosť: do konca dátumu uvedeného na obale.

Množstvo látky vyjadrené v mg na 1g: Polyfenoly 180 mg Antokyanín 35 mg Resveratrol 0,16 mg Hmotnosť obsahu: 120 g

Obsah: prášok  

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach sa zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú, (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo na výrobkoch, alebo pri predávaných produktoch.

 

 

Back