Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

REČ SNOV - Michael Lennox

REČ SNOV
Michael Lennox

Najucelenejší a najvyváženejší sprievodca svetom snov. Zábavnou formou vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste porozumeli svoji…

AutorMichael Lennox
VydavateľNoxi
Rok vydania2013
Počet strán324
Rozmery145 x 210 mm
Jazykslovenský
Väzbapevná
Váha450g
Dodacia dobaNa sklade
Typ tovaruKniha
ISBN9788081111471
15,90 €
Vypredané

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Najucelenejší a najvyváženejší sprievodca svetom snov. Zábavnou formou vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste porozumeli svojim snom a svojmu vnútornému svetu. Slovník vysvetľuje viac ako 300 symbolov a obrazov vyskytujúcich sa v snoch.

Michael Lennox, psychológ a známy odborník na sny s dvadsaťročnou praxou, predstavuje jednoduchý a praktický trojstupňový model výkladu snov. Spočíva vo všeobecnom zobrazení symbolov objavujúcich sa v snoch, v následnom rozbore ich obsahu a nakoniec vo finálnom, spresňujúcom výklade vo vzťahu k osobnosti snívajúceho. Jeho metóda vedie k hlbšej a presnejšej interpretácii snov, ktorá poodhaľuje záhady ľudského nevedomia. Vďaka nej preniknete pod povrch bežných snov, ale aj takých, ktoré sa opakujú alebo vyvolávajú znepokojujúce vízie či nočné mory. Naučíte sa, ako si pamätať sny a ako ich objektívne vyhodnocovať.

Klinický psychológ Dr._Michael Lennox je jedným z najuznávanejších a najvyhľadávanejších odborníkov na sny v USA. Vystupoval v rôznych šou na televíznych kanáloch Syfy, MTV, NBC aj v mnohých rozhlasových reláciách. Svoje príspevky publikoval v časopisoch TV Guide, Today’s_Woman a_Women’s Health.

Back