Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Učení duší - Regenerace a studia

Učení duší
Regenerace a studia

Dielo amerického psychológa a hypnoterapeuta prináša neuveriteľne podrobné, systematicky utriedené informácie o duchovnom svete, o zákonitost…

AutorMichael Newton
VydavateľEugenika
Rok vydania2003
Počet strán313
Rozmery130 x 200 mm
JazykCZ Český jazyk
Väzbabrožovaná
Váha280
Kód tovaru9788089115006
ISBN80-89115-00-4
Žánerduchovné teórie, smery, rozvoj
11,60 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Dielo amerického psychológa a hypnoterapeuta prináša neuveriteľne podrobné, systematicky utriedené informácie o duchovnom svete, o zákonitostiach, ktoré riadia a formujú naše životy, o tom, čo sa deje po smrti a pred narodením. M. Newtonovi sa počas dlhoročnej praxe podarilo metódou regresnej hypnózy dostať svojich klientov do stavov bezprostredne po smrti, do dlhých, naším časom nemerateľných období mimo života v tele, aj do minulých životov. Pozoruhodné bolo, že zážitky rôznych ľudí sa v mnohom zhodovali. Na základe štúdia tisícok prípadov tak vznikolzrejme dosť objektívny popis duchovnej reality, života a smrti, bytia ľudskej duše a vôbec všetkého.

Z knihy Učení duší sa dozviete, ako sa duchovia spájajú so živými, ako prebieha emocionálne zotavenie duší a pozostalých, aj ako sa opäť stretneme s našimi milovanými po smrti, ako prebieha duchovná obnova energie a nové zrodenie duší. Ďalej, ako je to s pozemskými duchmi, démonmi, dévami, opustenými dušami a dušami v ústraní. Aký je systém duševných skupín a ako vyzerá Rada Starších. Zistíte tiež, akú úlohu majú duchovné mená.

Back