Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Volejme do nebes prosím a děkuji

Volejme do nebes prosím a děkuji

Kniha pojednáva o princípoch a súvislostiach v našich životoch. K tomu aby sme ich poznali, sú v knihe uvedené osvedčené, ľahko aplikovateľ…

AutorAurelie Roubalová
VydavateľNakladatelství Vodnář - Vladimír Kvasnička
Rok vydania2013
Počet strán302
Rozmery117 x 170 mm
JazykCZ Český jazyk
Väzbapevná
Kód tovaru9788074390678
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-7439-067-8
Žánerine
11,28 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Kniha pojednáva o princípoch a súvislostiach v našich životoch. K tomu aby sme ich poznali, sú v knihe uvedené osvedčené, ľahko aplikovateľné pomôcky . Všímate si vo svojich životoch zhôd okolností? A čo znamenia? Poznáte pojem synchronicita? Autorka knihy Aurelie Roubalová je zberateľkou príbehov, ktoré sú pretkané práve nimi. Rozpráva príbehy zo života svojho, ale aj svojich priateľov a známych. Spolu s kamarátkou a kolegyňou Tatianou cítili potrebu všetky tieto súvislosti a príbehy vykričať do sveta. Vykričať do sveta v nádeji, že ľuďom snáď otvoria oči. V knihe sa obidve postupne úplne odhalili a ukázali svoju obyčajnú ľudskosť, svoje chyby a prirodzený vývoj. Môžete sa tak s nimi ľahko stotožniť a tým sa učiť vidieť vo svojom živote kontext a zázraky. A možno dospejete k rovnakému záveru - ako ony, že nič nie je náhoda. Že všetko so všetkým súvisí - a že sme všetci niečím previazaní, ako by naše životné scenáre písala vyššia moc. V knihe sa okrem iného dozviete, ako sa prejavuje práca anjelov a v neposlednom rade odhalíte aj rôzne cesty, ako si v neľahkých chvíľach pomôcť.

Kniha pojednává o principech a souvislostech v našich životech. K tomu abychom je poznali, jsou v knize uvedeny osvědčené, snadno aplikovatelné pomůcky.

Všímáte si ve svých životech shod okolností? A co znamení? Znáte pojem synchronicita? Autorka knihy Aurelie Roubalová je sběratelkou příběhů, které jsou protkané právě jimi. Vypráví příběhy ze života svého, ale i svých přátel a známých. Spolu s kamarádkou a kolegyní Tatianou cítily potřebu všechny tyto souvislosti a příběhy vykřičet do světa. Vykřičet do světa v naději, že lidem snad otevřou oči. V knize se obě postupně zcela odhalily a ukázaly svou obyčejnou lidskost, své chyby a přirozený vývoj. Můžete se tak s nimi snadno ztotožnit a tím se učit vidět ve svém životě souvislosti a zázraky. A možná dospějete ke stejnému závěru – jako ony, že nic není náhoda. Že všechno se vším souvisí – a že jsme všichni něčím provázáni, jako by naše životní scénáře psala vyšší moc. V knize se mimo jiné dozvíte, jak se projevuje práce andělů a v neposlední řadě odhalíte i různé cesty, jak si v nelehkých chvílích pomoci.

Back