Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Anglicko-nemecko-slovenský obrázkový slovník pre šikovné deti

Anglicko-nemecko-slovenský obrázkový slovník pre šikovné deti

Kniha Obrázkový slovník anglicko-nemecko-slovenský pre šikovné deti: Kontakt s cudzím jazykom v predškolskom a ranom školskom veku je kľúč…

AutorMariana Drgoňová
VydavateľVydavateľstvo Matice slovenskej
Rok vydania2013
Počet strán96
Rozmery215 x 305 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbapevná
Kód tovaru9788081151576
Dodacia doba3 dni
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-8115-157-6
ŽánerUčebnice, monografie, slovníky
9,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Kniha Obrázkový slovník anglicko-nemecko-slovenský pre šikovné deti: Kontakt s cudzím jazykom v predškolskom a ranom školskom veku je kľúčový pre celoživotný rozvoj jazykových zručností. Jedinečná pomôcka umožní vašim deťom hravo si vštepovať najpoužívanejšie slová a frázy z dvoch svetových jazykov zároveň! Trojjazyčný obrázkový slovník zahŕňa vyše 1 300 najfrekventovanejších slov, niekoľko stoviek slovných spojení a ich použitie v najbežnejších životných situáciách. Vedie k osvojovaniu si správnej výslovnosti. Okrem obrázkovej časti ponúka anglicko-slovenský a nemecko-slovenský slovníček a zoznam fráz. Výborne sa dá použiť ako prvý slovník pri výučbe cudzích jazykov pre žiakov ZŠ.

Kontakt s cudzím jazykom v predškolskom a ranom školskom veku je kľúčový pre celoživotný rozvoj jazykových zručností. Jedinečná pomôcka umožní vašim deťom hravo si vštepovať najpoužívanejšie slová a frázy z dvoch svetových jazykov zároveň! Trojjazyčný obrázkový slovník zahŕňa vyše 1 300 najfrekventovanejších slov, niekoľko stoviek slovných spojení a ich použitie v najbežnejších životných situáciách. Vedie k osvojovaniu si správnej výslovnosti. Okrem obrázkovej časti ponúka anglicko-slovenský a nemecko-slovenský slovníček a zoznam fráz. Výborne sa dá použiť ako prvý slovník pri výučbe cudzích jazykov pre žiakov ZŠ.

Back