Filter vody Šungit
300 gramová drť

Kvalitný šungit z ťažby pri obci Šunga z ruskej Karélie Je certifikovaný, neobsahuje ťažké, škodiace kovy a pravidelne meraný.

EAN8588006154030
Dodacia dobaNa sklade
19,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Tento šungit je z ťažby pri obci Šunga z ruskej Karélie. Je certifikovaný, neobsahuje ťažké, škodiace kovy a pravidelne meraný. Prírodná filtrácia vody pomocou šungitu prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Zažeňte smäd zdravou vodou. Dodacia doba: 3-14 dní

 

Obsah balenia:

Polyminerálna uhlíková hornina s vysokým obsahom fullerénov a s vysokým podielom uhlíka na úpravu pitnej vody. Doba využitia jedného 300 g balenia je 6 mesiacov a slúži na úpravu dvoch litrov vody. Doba využitia jedného 300g balenia je 6 mesiacov.

Použitie:

Obsah balenia prepláchneme a vložíme do cca 2-litrového skleneného alebo keramického džbánu. Zalejeme pitnou vodou necháme odstáť 6-10 hodín. Opakovane dolievame vodu. Z odstátej vody zároveň vyprchá chlór, čím sa anulujú jeho neblahé následky.

Čistenie:

Šungit sa čistí sušením. Pravidelne v dvojtýždennom intervale necháme kamene uschnúť do sucha. Ideálne na vzduchu, slnku, raiátore, alebo v rozohriatej rúre. Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších dvoch týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení je trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Back