Knižné vydavateľstvo HladoHlas

sa už viac ako desať rokov zaobera vydávaním kníh slovenským i českým autorom. Na svojom konce má viac ako sto vydaných titulov, ktoré si môžete pozrieť tu. Okrem vydávania sa HladoHlas zaoberá aj maloobchodným predajom kníh od iných vydavateľstiev a to len formou e-shopu.

 

Čitateľom

Ďakujeme za čas strávený nad našimi titulmi. Ak budete mať chuť, napíšte nám svoje reakcie a pocity mailom na adresu info@hladohlas.sk Radi ich prepošleme našim autorom.

 

Ľuďom, ktorí majú záujem predávať vydania HladoHlas

Kníhkupectvá a webové shopy - ak máte záujem distribuovať vydania HladoHlas, ozvite sa distribučným spoločnostiam Ikar, Pemic, Partner Technics, prípadne v Čechách spoločnostiam Euromedia, Pemic alebo Kozmas. Prípadne píšte nám na adresu info@hladohlas.sk

Jednotlivcom odporúčame nakupovať naše vydania cez našu stránku HladoHlasalebo sesterský portál Hirax Shop, kde naše vydania nájdete za bezkonkurečne najlepšie ceny na Slovensku a to dokonca s možnosťou podpisu a venovania.

 

Autorom

Knižné vydavateľstvo HladoHlas už pod svoje krídla neberie nových autorov, ale tu je blog, kde sme spísali všetky rady a pomoci ohľadne spôsobou nájdenia si vydavateľa, prípadne si knihu vydať sám. Veríme, že Vám dané informácie pomôžu pri Vašom literárnom štarte.