Filter vody Šungit - 150 gramová drť

Filter vody Šungit
150 gramová drť

Prírodná filtrácia vody pomocou toho vysokokvalitného šungitu prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického f…

Dodacia dobaNa sklade
12,50 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Prírodná filtrácia vody pomocou toho vysokokvalitného šungitu prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu.

Tento šungit je z ťažby pri obci Šunga z ruskej Karélie. Je certifikovaný, neobsahuje ťažké, škodiace kovy a pravidelne meraný. Prírodná filtrácia vody pomocou šungitu prečistí vodu od nežiaducich látok, či baktérií. Na rozdiel od chemického filtra, šungit vracia vode stopové prvky žiaduce pre organizmus. Vysoko kvalitná voda je základom pre fungovanie zdravého organizmu. Zažeňte smäd zdravou vodou. Dodacia doba: 2-3 dní

OBSAH BALENIA:

Polyminerálna uhlíková hornina s vysokým obsahom fullerénov a s vysokým podielom uhlíka na úpravu pitnej vody. Obsah krabičky 150g slúži na úpravu jedného litra vody. Doba využitia jedného 150g balenia je 6 mesiacov. Doba využitia jedného balenia je 6 mesiacov.

POUŽITIE:

Obsah balenia ŠUNGITU (150g) prepláchneme a vložíme do cca 1-litrového skleneného alebo keramického džbánu. Zalejeme pitnou vodou necháme odstáť 6-10 hodín. Opakovane dolievame vodu. Z odstátej vody zároveň vyprchá chlór, čím sa anulujú jeho neblahé následky.

ČISTENIE:

Šungit sa čistí sušením. Pravidelne v dvojtýždennom intervale necháme kamene uschnúť do sucha. Ideálne na vzduchu, slnku, raiátore, alebo v rozohriatej rúre. Následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších dvoch týždňov. Pri pravidelnom užívaní a sušení je trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Back