Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Tuhý šungitový šampón - Šungit na vlasy

Tuhý šungitový šampón
Šungit na vlasy

Prírodný šampón bez chemických prímesí vyvinutý pre ženy, ktoré chcú vlasy udržať, alebo vrátiť do zdravej formy. Bohato pení, čistí…

Dodacia dobaNa sklade
VýrobcaŠungit Time
Typ tovaruŠampón
9,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Prírodný šampón bez chemických prímesí vyvinutý pre ženy, ktoré chcú vlasy udržať, alebo vrátiť do zdravej formy. Bohato pení, čistí, hydratuje a vyživuje vďaka svojmu vzácnemu zloženiu.

Šungitová kozmetika je prírodná a vytvorená špeciálne z kvalitných olejov a surovín. Výživná, ukľudňujúca proste šungitová. Šampúch vznikol spojením kokosového,jojobového a rozmarínového oleja, D- pantenolu, uhlia, šungitu a pšeničného proteínu.

Účinky: Oleje vyživujú a posilňujú vlasy od korienkov po končeky, rozmarín podporuje nadýchaný, vzdušný účes, pšeničný proteín ochraňuje vlasy pred lámaním, šungit si poradí s akýmkoľvek problémom na pokožke. D pantenol má protizápalový a regeneračný úcinok.

Použitie: Navlhčený a napenený šampúch naneste na vlasy a penou umyte pokožku hlavy tak ako ste zvyknutý pri tekutom šampóne.

Výrobok nie je testovaný na zvieratách, spotrebujte do 18 mesiacov od otvorenia. Bez pridania umelých konzervačných, farbiacich a vonných látok. Balenie je formou bezobal zasielané v recyklovanej krabičke.

Back