Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - DVD - Príbeh o hľadaní stratenej hudby

Spievankovo 6 a kráľovná Harmónia - DVD
Príbeh o hľadaní stratenej hudby

Rozprávkovej krajine Spievankovo vládne dobrosrdečná kráľovná Harmónia. Jej úlohou je zaistiť, aby sa z krajiny nikdy nevytratila hudba, spe…

AutorMária Podhradská, Richard Čanaky
VydavateľVydavateľstvo TONADA
Rok vydania2017
Rozmery130 x 180 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Kód tovaru8588003591425
Typ tovaruDVD
ŽánerDeti a mládež
12,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Rozprávkovej krajine Spievankovo vládne dobrosrdečná kráľovná Harmónia. Jej úlohou je zaistiť, aby sa z krajiny nikdy nevytratila hudba, spev a dobrá nálada. Avšak obyvateľom Spievankova sa hudba akosi odcudzila, hudobné nástroje zapadli prachom, spev utíchol, dobrá nálada sa vyparila... Kráľovná Harmónia preto povolá Spievanku a Zahrajka, aby jej pomohli do krajiny prinavrátiť stratenú chuť hrať, spievať a tancovať, a zachránili tak dušu celého Spievankova.

Výpravná muzikálová rozprávka je určená pre celú rodinu. Naučí deti rozpoznať 10 základných hudobných nástrojov. Malé deti zaujmú nové zvieratká v nápaditých kostýmoch, tanečné choreografie, staršie deti si tiež prídu na svoje - vtipné dialógy a napínavý dej. Chytľavé pesničky rôznych hudobných žánrov potešia tak deti ako aj dospelákov.

Hrajú: Roman Pomajbo, Michal Hudák, Mária Čírová, Štefan Skrúcaný, Ady Hajdu, Majo Labuda, Karol Čálik, Lenka Košická, Anikó Vargová, Lucia Vráblicová, Tuli Vojtek, Vladislav Plevčík, Silvia Donová, Bronislava Kováčiková, Martina Slobodová, Kristína Letková a ďalší.

Obsah:

1. Piesne kráľovnej Harmónie

2. Tuba

3. Klavír

4. Saxafón

5. Trúbka

6. Drevené dychové nástroje

7. Akordeón

8. Husle

9. Svetlušky

10. Harfa

11. Kontrabas

12. Mandolína

13. Slávnostná Harmónia

14. Kapela ožila

Back