Akcia
Mlčia maky + Slzy tvojej milenky - Akcia

Mlčia maky + Slzy tvojej milenky
Akcia

Akciové spojenie dvoch úspešných kníh od slovenskej autorky Lei Victory.

AutorLea Victory
VydavateľHladoHlas Group
Rok vydania2024
Počet strán224 + 288
Rozmery105 x 170 mm
JazykSlovenský
VäzbaMäkká
Váha165 gr + 24
Dodacia dobaNa sklade
Typ tovaru2 knihy
ŽánerSlovenský román zo súčasnosti
Bežná cena 25,00 €
Cena platí do vypredania zásob
12,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Mlčia maky

Slovenská autorka Lea Victory po veľmi úspešnom debute Slzy tvojej milenky prichádza s novým románom.

Najlepšie si pamätáme to, čo sa nám nikdy nestalo... Všetko je inak... Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života?

Maya túžila po nebeskej láske. Po človeku, ktorý by jej bol skutočnou oporou, ktorý by rozoznal jej skutočné hodnoty, ktorý by za ňu zabojoval. Má dar vidieť poza oponu, a ak chce v tomto chladnom svete prežiť, musí občas mlčať. Bude mať niekto odvahu zbúrať okolo nej hrubé múry, aby zistil skutočnú podstatu toho, prečo sa Maya stráni určitých životných udalostí?

Knižná podoba jej strastiplnej cesty životom, ktorá sa možno prepadne do hlbín vašich sŕdc. Možno vidí viac, ako treba, a vy možno nezatvoríte knihu, kým nezistíte, ako to robí.

 

Slzy tvojej milenky

Životný príbeh Lei, úspešnej psychologičky, ktorá sa v najkrajších rokoch svojho života nechala strhnúť na úplné dno priepasti, aby zistila, že žiadna z jej zaužívaných rád, ktorými dopomohla svojim klientom nájsť stabilitu v ich osobnom živote nie je ani prinajmenšom ušitá na mieru jej osobnosti. Po krachu manželstva z dôvodu manželovej nevery sa dlho utápa v roli obete, uzatvára sa pred možným šťastím zo strachu, že opäť stroskotá. Túži milovať a byť milovaná, pričom sa lásky vedome stráni. Jedinú reálnu útechu vidí vo výchove dcérky, ktorej sa snaží vštepovať skutočné životné hodnoty akými sú skromnosť, čestnosť a úprimnosť. Kľúčový zlom v jej živote nastáva vo chvíli, keď pochopí, že skutočné šťastie takmer vždy prichádza ruka v ruke s vďakou za životné lekcie, pokorou k vlastnému životu, sebaodovzdaním sa vyšším vesmírnym silám a pochopením, že slzy manželovej milenky sú aspoň také vzácne ako tie jej.

 

Back