Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Kytarová extra třída / Gitarová extra trieda + CD

Kytarová extra třída / Gitarová extra trieda + CD

Kytarová extra třída navazuje na 1. díl + CD dlouho očekávané a v loňském roce vydané učebnice hry na kytaru s názvem Kytarová první tř…

AutorTatiana Stachak
VydavateľBärenreiter Praha s.r.o.
Rok vydania2014
Počet strán145
Rozmery235 x 310 mm
JazykCZ-SK Český-Slovenský
Väzbabrožovaná
Váha720
Kód tovaru9790260107892
ŠtýlHovorené slovo
ISBN979-0-2601-0789-2
ŽánerHudba, noty, libretá
23,00 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Kytarová extra třída navazuje na 1. díl + CD dlouho očekávané a v loňském roce vydané učebnice hry na kytaru s názvem Kytarová první třída. Autorkou této moderní, úspěšné kytarové školy je polská skladatelka a kytaristka Tatiana Stachak. Vedle klasického kytarového repertoáru (F. Sor, M. Carcassi, F. Carulli, N. Coste aj.) se zde žáci prostřednictvím mnoha originálních skladeb přitažlivým a zábavným způsobem seznámí s dalšími kytarovými technikami (např. barré, trelomo, Bártok-pizzicato atd.), s tvorbou kytarového doprovodu a se základy improvizace. V poslední části učebnice jsou obsaženy komorní skladby s variabilním obsazením, určené pro společné muzicírování s kamarády. Škola je doplněna kompaktním diskem s nahrávkou 23 v ní obsažených skladeb pro sólovou kytaru a kytarové duo. Vychází dvojjazyčně, v češtině a ve slovenštině.

Back