Klára a mátohy CD (audiokniha)

Klára a mátohy CD (audiokniha)

Klára ešte nemá ani šesť rokov, no po prázdninách už ide do školy. To však nie je jediná veľká zmena, ktorá ju čaká. Jej nevlastnej ma…

AutorPetra Nagyová-Džerengová
VydavateľWisteria Books
Rok vydania2019
Rozmery140 x 120 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Váha65
EAN8588006171204
ŠtýlHovorené slovo
ŽánerDeti a mládež
11,95 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Klára ešte nemá ani šesť rokov, no po prázdninách už ide do školy. To však nie je jediná veľká zmena, ktorá ju čaká. Jej nevlastnej mame sa narodí bábätko. Klára sa na nového súrodenca teší, ale má to jeden háčik. Ten sa volá mátohy, presnejšie mátohy spod postele, ktoré jej nedovolia spať samej vo svojej posteli. Ako sa zbaviť strachu? Ako poraziť tie nešťastné mátohy? To je prázdninové úloha pre Kláru a jej dedka.

Kompletnú neskrátenú verziu číta Zuzana Porubjaková. Je členkou Divadla Astorka Korzo 90, účinkovala v SND, DAB v Nitre, Na Malej scéne, v Aréne, v GUnaGU, v mnohých televíznych seriáloch (napr. Panelák, Odsúdené, Búrlivé víno, Oteckovia) a vo filmoch (Websterovci). Žije v Bratislave, má dcéru Emu a syna Oskara.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 1 hodina 44 minút

Petra Nagyová-Džerengová síce vyštudovala ekonómiu, no pracovala ako letuška, redaktorka, moderátorka, scenáristka, predavačka zeleniny, obchodná zástupkyňa, vydavateľka, autorka pre dospelých a viceprimátorka Bratislavy. Možno niekomu znie zoznam jej povolaní podozrivo, všetky však boli prípravou na to, aby sa jedného dňa stala spisovateľkou pre deti, čo je jej najobľúbenejšia práca. Inšpirácie má vo vlastnom živote dosť: okrem štyroch deti má dvoch psov, dve morčatá a jedného škrečka. (V tomto poradí: Teo, Leo, Lóra, Klára, Mery, Kamélia, Vanilka, Vločka, Bager). Okrem trilógie o Kláre, ktorá vyšla aj v maďarčine a češtine (Klára a mátohy, Klára a iglu, Klára a Tity) napísala pre deti aj knihu Hanka a Adam.

interpret:  Zuzana Porubjaková 2019

zvuk :Miroslav Králik 2019

hudba: StudioKolomna, Stradivalli 2019

réžia :Barbora Kardošová 2019

Back