Rok Sivka ohniváka CD (audiokniha)

Rok Sivka ohniváka CD (audiokniha)

Počúvajte príbeh malej Anny, ktorá sa v piatich rokoch sama naučila čítať a veľmi sa teší na školu. Odmietnu ju však zapísať, lebo šes…

AutorToňa Revajová
VydavateľWisteria Books
Rok vydania2020
Rozmery140 x 120 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Váha65
EAN8588006171198
ŠtýlHovorené slovo
ŽánerDeti a mládež
11,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Počúvajte príbeh malej Anny, ktorá sa v piatich rokoch sama naučila čítať a veľmi sa teší na školu. Odmietnu ju však zapísať, lebo šesť rokov má až v novembri. Dievčatko každý deň príde do školy a sadne si medzi prvákov a zakaždým ho pošlú domov. Čo myslíte, podarí sa malej Anne obmäkčiť srdce prísneho pána riaditeľa?

Kompletnú neskrátenú verziu číta Táňa Radeva, absolventka Divadelnej fakulty VŠMU v Bratislave. Bola členkou Divadla J. Záborského v Prešove, Štátneho divadla v Košiciach, aj Divadla A. Bagara v Nitre. Hosťovala napríklad na Novej scéne a v divadle Aréna Bratislava. Venuje sa aj dabingu, jej najslávnejšou postavou je novinárka Murphy Brownová. Od roku 2013 hrala v televíznom seriáli Búrlivé víno.

.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 2 hodiny 15 minút

Toňa Revajová najradšej píše, ale väčšinou len rediguje knihy iných autorov. Keď boli jej vnúčatá Marcus a neskôr Emma a Riško malí, často s nimi niekam odcestovala (a potom mala o čom písať... niekedy). Raz sa v krátkom rozhovore do čítanky priznala, že má veľmi rada Tatry, more a motýle. Onedlho mala besedu s tretiakmi. Dozvedeli sme sa, že máte rada motýle, nadhodil hneď na úvod jeden z prvého radu. Áno, ale nejem ich,zavtipkovala. No tak vidíš! povedal chlapec svojmu susedovi. Ale Toňa sa nikdy nedozvedela, o čo sa stavili.

Napísala veľa kníh pre deti, napríklad Pol prázdnin s tetou Kolieskovou, Denník Majky

z Majáka, štyri knižky o Johanke, Kiko jeden, Kino dva v škôlke a kopec iných.

interpret: Táňa Radeva 2019

zvuk:Miroslav Králik 2019

réžia: Barbora Kardošová 2019

ilustrácie na obálke: Juraj Martiška 2018

grafická úprava:Ryc Trable 2019

foto: Tereza Králiková 2019

Back