Zverinec na siedmom poschodí CD (audiokniha)

Zverinec na siedmom poschodí CD (audiokniha)

Celé sa to začalo, keď sa s malou Dominikou začali kamarátiť mravce. Potom sused Zliepaný dostal alergiu na zamačiatkovaný byt, dedko naor…

AutorPeter Gajdošík
VydavateľWisteria Books
Rok vydania2019
Rozmery140 x 125 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Váha67
EAN8588006171181
ŠtýlHovorené slovo
Typ tovaruAudiokniha
ŽánerDeti a mládež
11,95 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Celé sa to začalo, keď sa s malou Dominikou začali kamarátiť mravce. Potom sused Zliepaný dostal alergiu na zamačiatkovaný byt, dedko naordinoval Dominike mliečnu diétu priamo od kravy Maliny, tatino zriadil v pohári od uhoriek slimačí hotel a prasiatko Lola prišlo na nečakanú návštevu do vane susedy Gustušnej. A ako sa to všetko skončilo? Tatino sa zaprisahal, že najbližších desať rokov nebude rodinka chovať nijaké zvieratko. A ako správny chlap slovo aj dodržal, pretože rodinku čakali oveľa príjemnejšie starosti.

Kompletnú neskrátenú verziu číta Oľga Belešová, skvelá komediálna herečka, autorka a moderátorka. Na javisku hrala už ako osemročná, pôsobila v detskom divadelnom súbore Ludus. Vyštudovala žurnalistiku a ako novinárka pracovala vo viacerých novinách a časopisoch. Je známa aj ako autorka a interpretka v rozhlase či v televízii. 20 rokov hrala v divadle GUnaGU, v SND, v Štúdiu L+S a v Divadle Aréna. Dnes účinkuje a tvorí pre Divadlo v podpalubí. 

Načítala Oľga Belešová

pre deti od 5 ROKOV

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3 : 2 hodiny 28 minút

Back