Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Novinka
Obchodné právo (3. vydanie)

Obchodné právo (3. vydanie)

Publikácia obsahuje výklad Obchodného zákonníka a súvisiacich predpisov, ktoré sú predmetom výučby obchodného práva a absorbuje právny st…

AutorPavol Kubíček, Alexander Škrinár, Zuzana Nevolná
VydavateľAleš Čenek,s.r.o.
Rok vydania2021
Počet strán420
Rozmery170 x 240 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Kód tovaru9788073808471
ISBN978-80-7380-847-1
ŽánerTrestné a obchodné právo
29,14 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Publikácia obsahuje výklad Obchodného zákonníka a súvisiacich predpisov, ktoré sú predmetom výučby obchodného práva a absorbuje právny stav vydaných právnych predpisov, z ktorých niektoré nadobudli účinnosť 1. 10. 2020. Autori reagovali na viaceré novelizácie Obchodného zákonníka, ktoré sa uskutočnili v rokoch 2019 a 2020. Sú to napríklad osobitné ustanovenia o odmeňovaní členov verejnej akciovej spoločnosti, ako aj osobitné ustanovenia o významných obchodných transakciách verejnej akciovej spoločnosti. Vo všeobecnej časti k obchodným spoločnostiam je potrebné upozorniť na ustanovenia o zrušení, neplatnosti a zániku spoločnosti, ako aj ustanovenia o likvidácii obchodných spoločností. Rovnako upozorňujeme na zmeny v zákone o obchodnom registri, ktoré nadobudli účinnosť 1. 10. 2020. Uvedené zmeny sú v publikácii zapracované a preto sa domnievame, že predkladaný text bude obsahovať hodnotné aktuálne informácie nielen pre poslucháčov vysokých škôl, ale aj pre širšiu odbornú verejnosť.

Back