Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Osud, sloboda a duša - Aký je zmysel života?

Osud, sloboda a duša
Aký je zmysel života?

Osud, sloboda a duša. Aký je zmysel života?. Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život ne…

AutorOsho
VydavateľEastone Books
Rok vydania2014
Počet strán152
Rozmery145 x 207 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Kód tovaru9788081092374
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-8109-237-4
Žánerine
7,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Osud, sloboda a duša. Aký je zmysel života?. Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život nejaký zvláštny zmysel alebo cieľ? Toto sú jedny z najpodstatnejších otázok v živote človeka a nájsť na ne pravdivú odpoveď nie je jednoduché. Väčšinu života strávime v zajatí túžob a predstáv, ktoré skresľujú naše vnímanie reality a naše hodnoty. Dostať sa za túto ilúziu reality, uvidieť skutočnú podstatu života a pomôcť ostatným, aby ju pochopili, si vyžaduje duchovne vysoko vyspelú osobnosť, akou bol indický mystik Osho. Oshove diela sú autentickým prepisom jeho prednášok, Osho nevytvoril žiadne náboženstvo, dokonca tvrdil, že to, čo hovorí, neskôr poprie, aby ľudí poplietol a aby nikto na jeho názoroch nedokázal postaviť žiadnu ideológiu. A napriek tomu ho mnohí považujú za jedného z najosvietenejších a najmúdrejších ľudí od čias Krista či Buddhu. V knihe Osud, sloboda a duša sa čitateľ dozvie, ako nájsť pravú podstatu duše, vrátiť sa k slobode a ako chápať svoj osud a karmu.

Existuje duša? Ak áno, čo to je? Ako s ňou súvisí osud človeka, jeho karma? Má náš život nejaký zvláštny zmysel alebo cieľ? Toto sú jedny z najpodstatnejších otázok v živote človeka a nájsť na ne pravdivú odpoveď nie je jednoduché.

Väčšinu života strávime v zajatí túžob a predstáv, ktoré skresľujú naše vnímanie reality a naše hodnoty. Dostať sa za túto ilúziu reality, uvidieť skutočnú podstatu života a pomôcť ostatným, aby ju pochopili, si vyžaduje duchovne vysoko vyspelú osobnosť, akou bol indický mystik Osho.

V knihe Osud, sloboda a duša sa čitateľ dozvie, ako nájsť pravú podstatu duše, vrátiť sa k slobode a ako chápať svoj osud a karmu.

Back