Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Havran v okne, Galandia a iné príhody (gamebook)

Havran v okne, Galandia a iné príhody (gamebook)

Bývaš na poschodí, máš dvanásť, vonku je búrka, hromy bijú... Je noc a ktosi-čosi ti zvonka klope na okno.Otvoríš mu? Neotvoríš? Vykrač…

AutorZuzana Mojžišová
VydavateľArtforum
Rok vydania2021
Počet strán248
Rozmery156 x 222 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Váha385
Kód tovaru9788081503368
ISBN978-80-8150-336-8
ŽánerDeti a mládež
12,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Bývaš na poschodí, máš dvanásť, vonku je búrka, hromy bijú... Je noc a ktosi-čosi ti zvonka klope na okno.

Otvoríš mu? Neotvoríš? Vykračuješ si po lese. Je krásny jarný deň. Okolo teba veselo poskakuje priateľský pes. Nechceš síce, ale i tak sa pred tvojimi očami odohrá niečo nanajvýš podozrivé. Čo spravíš? Pôjdeš na políciu? Či radšej nie? Havran v okne, Galandia a iné príhody je pravdepodobne prvý pôvodný slovenský gamebook určený pre detského čitateľa vo veku 10 až 13 rokov. Už samotný spôsob čítania je tak trochu dobrodružstvom. Na začiatku ako sa patrí začne autorka rozprávať príbeh. Ale o chvíľu ho preruší a ponúkne čítajúcim na výber dve možnosti, ako by príbeh mohol pokračovať ďalej. Od toho, ktorú z alternatív si dieťa zvolí, závisí, aký príbeh bude čítať, s akými postavami sa zoznámi, aký kraj navštívi, aké dobrodružstvo zažije. Niektoré budú priam vystrihnuté zo súčasnosti, niektoré zájdu do minulosti a iné do fantazijných svetov lebo takí sú aj čitatelia tejto knižky: už dosť dobre rozumejú svetu, ale ešte celkom nevyrástli z rozprávok.

Back