Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Náš brat Hlavička

Náš brat Hlavička

Dobrodružný príbeh o inakosti, akceptácii a priateľstve, v ktorom nechýba kriminálna zápletka, cvičené myši, šialený psychiater a náznak…

AutorJuraj Raýman
VydavateľWisteria Books
Rok vydania2021
Rozmery140 x 120 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Kód tovaru8588006171341
ŽánerDeti a mládež
10,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Dobrodružný príbeh o inakosti, akceptácii a priateľstve, v ktorom nechýba kriminálna zápletka, cvičené myši, šialený psychiater a náznaky prvej lásky. Alica má desať a staršieho brata Milana. Keď bola malá, dala mu meno Hlavička podľa prilby, s ktorou pre vlastnú bezpečnosť chodí aj do postele. Kvôli bratovým záchvatom sa Hlavičkovci presťahujú na vidiek, kde chce Alica existenciu Hlavičku zatajiť. Ale darí sa jej to len dovtedy, kým situáciu neskomplikuje záhadné zmiznutie oboch rodičov. Aby ich Alica našla, musí priznať novým kamarátom pravdu, požiadať ich o pomoc a zapojiť do pátracej akcie aj svojho neobyčajného brata.

Kompletnú neskrátenú verziu knihy číta Daniel Fischer. Absolvoval herectvo na VŠMU, od roku 2013 je členom SND. Okrem filmov účinkoval v mnohých televíznych seriáloch i v dabingu. Venuje sa aj komponovaniu hudby, má kapelu OJV Orchester Jeana Valjeana. Žije s herečkou Dominikou Kavaschovou a dcérkou v Bratislave.

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3: 2 hod. 25 min

interpret: Daniel Fischer

Back