Obeť

Obeť

Chudobné, no odvážne dievča z dediny Sára Podhorská sa od dvanástich rokov sama stará o svojich troch mladších súrodencov a psychicky chor…

AutorErika Ridziová
VydavateľMotýľ
Rok vydania2015
Počet strán320
Rozmery135 x 205 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbapevná
Kód tovaru9788081640599
ISBN978-80-8164-059-9
ŽánerRomány
9,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Chudobné, no odvážne dievča z dediny Sára Podhorská sa od dvanástich rokov sama stará o svojich troch mladších súrodencov a psychicky chorého otca. Napriek drobnému hendikepu sa jej podarí získať miesto chyžnej v luxusnom piešťanskom hoteli, kde sa zoznamuje s riaditeľom Filipom Armandom a beznádejne sa doňho zaľúbi. Sára stretáva v hoteli zámožného klienta Angličana Harringtona, ktorý zatúži namaľovať jej portrét.

Riaditeľ hotela Filip Armand má jednovaječné dvojča, brata Simona, ktoré je vzhľadovo dokonalým obrazom svojho brata, lenže vo svojom vnútri je dobrodruh a kozmopolita. Bratia sa od mla-dosti zabávajú vymieňaním si svojich životov. Nikto netuší, že stretnutie s bohatým Angličanom navždy poznamená nielen život Sáry, ale aj osud oboch bratov, ktorí sa nevedomky vrhajú do víru klamstiev, dlhov, podvodov, násilia, ba dokonca aj smrti. Sára sa z popolušky stáva obeťou nenávideného zločinca a muž, ktorého jediného milovala, ju nechtiac stiahne so sebou na úplné dno.

Bude mať Sára dostatok síl, aby sa po obrovskej strate s pomocou Simona vymanila z obrovskej bolesti a začala odznova? Má Filip po svojom krutom rozhodnutí ešte nárok dostať od života a milovanej ženy druhú šancu?

Back