Akcia
Mlčia maky - Slovenský román (Kniha)

Mlčia maky
Slovenský román (Kniha)

Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venu…

AutorLea Victory
VydavateľHladoHlas Group
Rok vydania2023
Počet strán224
Rozmery105 x 170 mm
JazykSlovenský
VäzbaMäkká
Váha165 gr
Dodacia dobaNa sklade
Typ tovaruKniha
Bežná cena 14,00 €
Cena platí do vypredania zásob
11,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života?

Slovenská autorka Lea Victory po veľmi úspešnom debute Slzy tvojej milenky prichádza s novým románom.

Najlepšie si pamätáme to, čo sa nám nikdy nestalo... Všetko je inak... Sú naše životné príbehy dopredu napísané? Ak áno, vieme vôbec do toho vstupovať? Vieme prepísať scenár a zmeniť tak chod udalostí? Venujeme dostatočnú pozornosť dosahu zmien na náš život a životy tých, ktorí sú súčasťou nášho života?

Maya túžila po nebeskej láske. Po človeku, ktorý by jej bol skutočnou oporou, ktorý by rozoznal jej skutočné hodnoty, ktorý by za ňu zabojoval. Má dar vidieť poza oponu, a ak chce v tomto chladnom svete prežiť, musí občas mlčať. Bude mať niekto odvahu zbúrať okolo nej hrubé múry, aby zistil skutočnú podstatu toho, prečo sa Maya stráni určitých životných udalostí?

Knižná podoba jej strastiplnej cesty životom, ktorá sa možno prepadne do hlbín vašich sŕdc. Možno vidí viac, ako treba, a vy možno nezatvoríte knihu, kým nezistíte, ako to robí.

 

Úryvok:

Lucy mala milión otázok. Videla som jej to na očiach. Nechcela však vedieť také tie klasické otázky, či poznám výherné čísla lotérie, alebo či stretne lásku svojho života...

Chcela vedieť, kto som a čo v sebe ukrývam. Nemala som jej to za zlé, mňa osobne to tiež zaujímalo. Od určitého času som žila ako keby dva rozdielne životy a vedela som, že keď s tým niečo dobrovoľne nespravím, život mi zas a znova predostrie cestu, ktorá sa mi možno nebude páčiť. Nič by som nepovedala, keby som nemusela znášať následky svojich hlúpych rozhodnutí. Žiaľbohu, musela som. A ešte to bla, bla, bla okolo toho, že človek bolestnými skúsenosťami rastie. Srdce mi šepkalo, že som mala zostať s Michaelom. Naša láska by bola doslova preniesla hory, hoci aj cez všetky oceány sveta. Zakaždým to medzi nami vibrovalo, úplne stačilo, keď sa na mňa pozrel. Bol to jediný muž na svete, ktorý ma svojou láskou nikdy neklamal. Jeho slová mali hĺbku, z ktorej sa rodili skutočné činy. Nesmierne rád mi prejavoval svoje pocity a ja som bola tým najšťastnejším prijímačom. Mali sme vziať osud do vlastných rúk, teraz by som zrejme nesedela skrčená na schodoch prenajatej bytovky tváriac sa, že nečítam ľuďom myšlienky. Čítam! Vidím do nich. A je mi z toho mnoho ráz do plaču.

 

O autorke:

Lea Victory
(24. 5. 1983)

Narodila sa v malom meste na strednom Slovensku v znamení Blížencov. Pre toto znamenie je charakteristický široký duševný obzor, vrodená intuícia a bezhraničná zvedavosť.

Je mamou dvoch detí a autorkou svojho debutového románu Slzy tvojej milenky. Jedným z najšťastnejších rozhodnutí v jej živote bolo, že sa chopila pera a pretavila tak svoje širokospektrálne pocity do umenia. To jej dalo do ruky lampáš s večným svetlom.

Back