Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Hello English! A2-B1 - Cvičebnica - Najlepšia príprava na testovanie z angličtiny

Hello English! A2-B1 - Cvičebnica
Najlepšia príprava na testovanie z angličtiny

Cieľom tejto cvičebnice je zaujímavou a zábavnou formou precvičovať a upevňovať so žiakmi jednotlivé zručnosti v anglickom jazyku. Výhodou…

AutorEva Lange, Jana Chrtianska
VydavateľForeign Language Publications
Rok vydania2021
Počet strán160
JazykSK-EN Slovenský-Anglický
Väzbabrožovaná
Kód tovaru9788097044688
ISBN978-80-970446-8-8
ŽánerUčebnice, monografie, slovníky
14,00 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Cieľom tejto cvičebnice je zaujímavou a zábavnou formou precvičovať a upevňovať so žiakmi jednotlivé zručnosti v anglickom jazyku. Výhodou cvičebnice je to, že žiakom a študentom dáva možnosť naučiť sa zvládať jednotlivé stratégie pri testovaní, ktoré ich pripravia na maturitnú skúšku alebo získanie certifikátov z anglického jazyka. Cvičebnica je koncipovaná tak, aby si žiaci precvičili nielen gramatiku a slovnú zásobu, ale aby mali prostredníctvom pútavých textov možnosť prirodzene sa učiť cudzí jazyk. Žiakom určite poradí, ako cvičebnicu lepšie využívať aj metodika v slovenskom jazyku, ktorá je súčasťou jednotlivých úloh. V závere cvičebnice si žiak môže svoje vedomosti a jazykové zručnosti overiť v cvičných výstupných testoch. Testy je možné využiť  aj ako výstupné testy pre deviatakov ZŠ, prípadne štvrtý ročník osemročných gymnázií. Rovnako ich môžu využiť aj učitelia prvých ročníkov gymnázií, SŠ a SOŠ pri zaraďovaní nových žiakov do skupín na začiatku nového školského roka. Tieto testy je možné vypracovať aj online. Súčasťou cvičebnice je slovníček so slovnou zásobou, prepisy audio nahrávok, kľúč k cvičeniam ako aj audio nahrávky k posluchovým cvičeniam, ktoré sa spustia po naskenovaní QR kódu. Je možné ich stiahnuť aj vo formáte MP3 z webovej stránky Vydavateľstva FLP.

Back