Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Chytré karty: Angličtina - Lets travel to

Chytré karty: Angličtina - Lets travel to

Chytré karty sú zostavené tak, aby vám pomohli pri všetkých situáciách, v ktorých sa môžete v rámci svojho cestovania ocitnúť.Nájdete v…

AutorAlexandra Pomazalová
VydavateľLOLA
Rok vydania2018
Počet strán12
Rozmery210 x 297 mm
JazykCZ-EN Český-Anglický
VäzbaVoľné listy
Váha171
Kód tovaru9788087726181
ISBN978-80-87726-18-1
ŽánerUčebnice, monografie, slovníky
7,29 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Chytré karty sú zostavené tak, aby vám pomohli pri všetkých situáciách, v ktorých sa môžete v rámci svojho cestovania ocitnúť.

Nájdete v nich 2 000 výrazov, slovíčok a fráz, ktoré sa môžete buď naučiť, alebo ich nájsť v kartách, keď ich budete potrebovať. V jednotlivých kartách sa zorientujete ľahko výrazy sú skomponované tak, aby sa požadovaný termín našiel čo najrýchlejšie a najľahšie. U každého slovíčka a každej frázy nájdete anglický preklad a výslovnosť, čo vám pomôže v dokonalom zvládnutí termínu.

Môžete sa vyskúšať navzájom vo dvojiciach s kamarátom, alebo v rámci viacerých skupín každé takéto precvičovanie vám určite pomôže oveľa viac, ako keď sa učíte sami. V priebehu skupinovej skúšky dbajte na to, aby sa jednotlivé okruhy striedali a neučili ste sa slovíčka "po riadkoch". Oveľa účinnejšie pre vás bude náhodné skúšanie zo všetkých tém tak, aby ste si nepamätali výrazy "po skupinkách".

Každá z kariet je očíslovaná a viditeľne označená, takže ju vždy v prípade ďalšej potreby ľahko nájdete znovu. Pokiaľ zistíte, ktoré oblasti vám spôsobujú najväčšie problémy, vezmite si túto kartu so sebou a môžete si ju čítať a študovať v električke, behom letu, cez prestávky alebo v záhrade.

Sami určite nájdete tisíc ďalších variácií a možností, ako sa učiť nové frázy alebo opakovať tie, ktoré už poznáte. Majte na pamäti, že je potrebné opakovať predchádzajúce, alebo sa učiť nové najlepšie denne oveľa väčšiu hodnotu pre vás má 15 minút každý deň ako dve v nedeľu. A tiež si uvedomte, že nikto učený z neba nespadol, preto sa neposmievajte a nezosmiešňujte toho, kto práve nevie správne odpovedať. Bavte sa, smejte sa, zoznámte sa s novými priateľmi a učte sa ďalšie nové frázy a slovíčka.

Back