Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Chytré karty: Němčina - Německá slovíčka 2

Chytré karty: Němčina - Německá slovíčka 2

Nikdy nebolo učenie tak ľahké! MÚDRE KARTY predstavujú ten optimálny spôsob, ako sa naučiť cudzí jazyk. Starostlivo som pre Vás vybrala ti…

AutorAlexandra Pomazalová
VydavateľLOLA
Rok vydania2015
Počet strán12
Rozmery210 x 297 mm
JazykCZ-DE Český-Nemecký
VäzbaVoľné listy
Váha171
Kód tovaru9788087726228
ISBN978-80-87726-22-8
ŽánerUčebnice, monografie, slovníky
7,29 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Nikdy nebolo učenie tak ľahké! MÚDRE KARTY predstavujú ten optimálny spôsob, ako sa naučiť cudzí jazyk. Starostlivo som pre Vás vybrala tie najpoužívanejšie slovíčka, ktoré jednoducho musíte zvládnuť na svojej ceste ku hviezdam. A práve obrázkové MÚDRE KARTY Vám budú na tejto ceste sprievodcami, ktorí Vás nikdy nesklamú.

Každá z kartičiek má na svojej lícovej strane okrem vybraného slovíčka aj obrázok, ktorý by sa Vám mal vybaviť vždy, keď dané slovíčko vyslovíte, a tiež zrozumiteľnú výslovnosť. Na rube potom nájdete preklad daného slovíčka. Toto rozloženie som zvolila práve preto, aby ste čo najlepšie zvládli proces učenia.

V každej sérii nájdete 240 nových slovíčok zostavených vždy tak, aby Vás posunuli o výrazný krok vpred. Takýchto sérií som pre Vás pripravila niekoľko, čím by ste mali zvládnuť okolo 1.500 slovíčok a dosiahnuť pokročilej úrovne. MÚDRE KARTY sú vytlačené na kvalitnom kriedovom lesklom papieri, aby Vám vydržali čo najdlhšie. Jednotlivé karty sú štvorcového tvaru, každá strana meria 48 mm. Rovnaký rozmer strán som, na rozdiel od iných podobných kariet zvolila pre lepšiu skladovateľnosť, ľahké miešanie a prácu s kartami.

Ako s kartičkami pracovať? Môžete sa učiť sami, vo dvojiciach alebo zapojiť celú rodinu. MÚDRE KARTY vždy starostlivo zamiešajte, aby ste sa neučili slovíčka v sériách. Učte sa z rubu alebo lícovej strany nie je to podstatné, nakoniec aj tak budete musieť vedieť obidve strany.

Otáčajte kartičky a sami si nahlas hovorte preklad. Noste ich neustále pri sebe vo vrecku, v taške, v ruke - využite každú voľnú chvíľku cez prestávku, na ceste, počas čakania. MÚDRE KARTY sú tu, aby Vám pomáhali záleží len na Vás, ako ich podanú ruku využijete.

Back