Hranice v manželstve

Hranice v manželstve

Dr. Henry Cloud a Dr. John Townsend sú klinickí psychológovia, konzultanti, prednášatelia a autori mnohých populárnych kníh. Okrem spolupráce…

AutorHenry Cloud, John Townsend
VydavateľPorta libri
Rok vydania2014
Počet strán276
Rozmery148 x 210 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Váha270
Kód tovaru9788081560316
ISBN978-80-8156-031-6
ŽánerPartnerstvo, sex
9,90 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Dr. Henry Cloud a Dr. John Townsend sú klinickí psychológovia, konzultanti, prednášatelia a autori mnohých populárnych kníh. Okrem spolupráce v psychologickom centre na klinike Minirth-Meier v Newport Beach v Kalifornii založili spolu poradenské centrum Cloud-Townsend Clinic and Resources. V slovenčine a češtine vyšli knihy: Hranice, Děti a hranice, Rozhovory o hranicích, Hranice v chození a iné. Manželstvo je predovšetkým o láske. A predsa láska nestačí. Manželský vzťah potrebuje aj iné prísady, aby rástol. Týmito prísadami sú sloboda a zodpovednosť. Iba keď manžel a manželka poznajú a vzájomne rešpektujú svoje potreby a slobodné rozhodnutia, môžu sa jeden druhému v láske úplne odovzdať. Ak sú hranice na svojom mieste, z dobrého manželstva sa stane ešte lepšie.

V knihe sa dozviete:

čo sú hranice v manželstve a ako ich určiť;

o desiatich zákonoch hraníc;

o šiestich typoch konfliktov a ako ich riešiť;

aké hodnoty pomôžu vášmu vzťahu sa rozvíjať.

Kniha je určená: manželským párom, pastorom, kňazom a manželským poradcom, psychológom, snúbencom a všetkým, ktorých táto téma zaujíma.

Back