Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Novinka
Stíhači

Stíhači

Hokejový tím Stíhačov - partia bývalých hráčov a amatérskych nadšencov - na čele s kapitánom s prezývkou Mrkva, vyzve profesionálny ligo…

AutorJán Spišiak
VydavateľSundayWalk, s.r.o.
Rok vydania2020
Počet strán182
Rozmery130 x 200 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Kód tovaru9788097367008
ISBN978-80-973670-0-8
ŽánerŠport
11,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Hokejový tím Stíhačov - partia bývalých hráčov a amatérskych nadšencov - na čele s kapitánom s prezývkou Mrkva, vyzve profesionálny ligový tím na priateľský zápas. Mrkva sa chopí organizovania podujatia s jemu vlastnou priamočiarosťou a akčnosťou, čím zaskočí hlavne manažment ligového klubu. A séria humorných situácií sa začína.

Ľadový hokej je na Slovensku fenomén, ktorý sa berie smrteľne vážne, ale aj s úsmevom. Príbeh o Stíhačoch ukazuje, že sa tieto dve roviny navzájom nevylučujú, ale dokážu sa rovnocenne striedať, tak ako sa na ľade po vážnych ligových dueloch striedajú profesionálne tímy so zapálenými amatérmi. Večerné partičkové duely sú zmesou rôznych príbehov, osudov a emócií, o ktorých sa často nehovorí - čo sa stane na ľade, zostane na ľade. Aj preto je osviežujúce prečítať si príbeh, ktorý odkryje tento neobyčajný svet aj pre tých, čo si ho nikdy nevyskúšali na vlastnej koži, ale určite sa v ňom nájdu mnohí viac či menej pravidelní hráči.

Každé správne hokejové mesto má svojich Stíhačov, každý správny zimák má vlastnú tribúnu majstrov sveta, každý správny Stíhač má (alebo si časom nájde) svoju stíhačku.

Pavol Gašpar, hokejový komentátor

Back