Novinka
Ako chutí Orient

Ako chutí Orient

Zarema CHADŽIEVA predstavuje neobyčajnú kuchársku knihu. Podľa nej to nie je iba zopár receptov v jednej knihe, ale rovno jeden obrovský splnen…

AutorZarema Chadžieva
VydavateľTorden, s.r.o.
Rok vydania2023
Počet strán194
Rozmery200 x 260 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbapevná
Váha908
Kód tovaru9788082231376
ISBN978-80-8223-137-6
ŽánerKuchárske knihy
23,40 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Zarema CHADŽIEVA predstavuje neobyčajnú kuchársku knihu. Podľa nej to nie je iba zopár receptov v jednej knihe, ale rovno jeden obrovský splnený sen ochutnať exotiku priamo vo svojej kuchuni.

Kniha “Ako chutí Orient” je dielom obyčajnej skromnej ženy, ktorá dlhé roky varí pre svoju rodinu, zbiera recepty a študuje rôzne kuchyne z rôznych národov. Od detstva sa učila tisíce rôznych receptov a dokonale ovláda aj chute s nimi spojené.

Táto kuchárska kniha obsahuje tie najlepšie orientálne tradičné i moderné jedlá. Nájdete tu nielen čečenskú kuchyňu, ale aj dagestanskú, azerbajdžanskú, gruzínsku, tatársku, uzbeckú, kazašskú a tureckú. Všetky sú si v niečom podobné, no zároveň má každá kuchyňa svoju originálnu príchuť. Vždy mám veľký rešpekt ku kulinárskym tradíciám iných národov, takže si s receptami nerobte starosti, všetky sú presne napísané a osobne viackrát skontrolované!

Kniha je plná obrázkov jedál, ktoré sú jej vlastným kulinárskym dielom.

Nechajte chuť týchto úžasných jedál Orientu, aby vám pomohla pocítiť ducha a históriu národov, ktoré ich vynašli a ktoré si ich zachovali až do dnešných dní. Varte podľa týchto originálnych receptov a pamätajte na to, že každá jedna strana, každá fotografia v tejto knihe bola vytvorená s dušou a láskou.

Kuchárska kniha plná tých najchutnjších receptov z čarovného Orientu.

Back