Akcia
Šlabikár šťastia 1. (audiokniha) - Návrat k SEBE

Šlabikár šťastia 1. (audiokniha)
Návrat k SEBE

Šlabikár šťastia - Návrat k SEBE. Neskrátená verzia knihy, 16 hodín hlasového pozitívna.

AutorBaričák Hirax Pavel, Miloslav Kráľ
VydavateľHladoHlas Group
Rok vydania2014
Jazykslovenský
Dodacia dobaNa sklade
Typ tovaruAudiokniha
Bežná cena 11,00 €
Cena platí do vypredania zásob
9,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Číta herec: Miloslav Kráľ

Audiokniha prináša neskrátenú verziu veľmi úspešnej knihy Dokopy dostanete 16 hodín hlasového pozitívna (351 minút v mp3 súboroch), lebo obsahuje všetkých 87 kapitol knihy Šlabikár šťastia: Návrat k sebe.

Číta herec MILO KRÁĽ, ktorý sa narodil v roku 1975 v Žiari nad Hronom, kde vyštudoval aj gymnázium. Neskôr na VŠMU v Bratislave dokončil odbor herectvo. V roku 2009 sa do školy vrátil a začal na VŠMU študovať odbor filmovej réžie. Ako herec hral v martinskom Slovenskom komornom divadle a v nitrianskom Divadle Andreja Bagara. Aktívne pôsobí v televíznych seriáloch, dabingu, rozhlase, moderuje, má vlastnú kapelu a rád si zahrá tenis. 

Autor Pavel "Hirax" Baričák vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie na znovuobjavenie vlastného dieťaťa v sebe, opäť sa z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosť za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov a iné postavičky. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba a zmeníte svet. Dajte deťom lásku a tie zmenia zajtrajšok.

Back