Strovoloský mág - Zázračný svět duchovního léčitele Daskala

Strovoloský mág
Zázračný svět duchovního léčitele Daskala

Strovoloský mág - tak přezdívali zázračnému léčiteli a duchovnímu učiteli, jinak nazývanému Daskalos, jenž žil na řeckém ostrově Kyp…

AutorKyriacos C. Markides
VydavateľEugenika
Rok vydania2006
Počet strán220
Rozmery130 x 200 mm
JazykCZ Český jazyk
Väzbabrožovaná
Váha180
EAN9788089227143
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-89227-14-7
Žánerduchovné teórie, smery, rozvoj
10,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Strovoloský mág - tak přezdívali zázračnému léčiteli a duchovnímu učiteli, jinak nazývanému Daskalos, jenž žil na řeckém ostrově Kyprus někdy zhruba v letech 1915 - 1990. Kniha je svědectvím o tomto zvláštním muži, který celý svůj dlouhý život nezištně pomáhal druhým a vedl je k poznání, respektování a ovládání duchovních zákonů. Autor knihy Kyriacos C. Markides, řecký sociolog žijící v USA, se s Daskalem osobně znal. Nezaujatě, střízlivě a nejednou i skepticky popisuje to, co sám viděl a slyšel. Text knihy tvoří většinou záznamy rozhovorů s Daskalem a rovněž jeho poučné monology. Ezoterický výklad je prosycen množstvím zábavných nadpřirozených zážitků a příhod, o něž nebyla v Daskalově životě nouze.

Strovoloský mág bola prezývka pozoruhodného liečiteľa a duchovného učiteľa, inak nazývaného Daskalos, ktorý žil na gréckom ostrove Cyprus niekedy zhruba v rokoch 1915-1990 (kniha o ňom vznikala v rokoch 1978-83). Daskalos sa nachádzal na veľmi vysokej duchovnej úrovni, vládol ohromujúcimi schopnosťami a zázračným spôsobom pomohol veľkému množstvu ľudí nielen pri chorobách, ale vôbec pri rôznych životných problémoch. Okrem toho mal svoj okruh žiakov, ktorí sa pravidelne stretávali, aby sa spoločne učili, duchovne pozdvihovali a celkove spolupracovali. Kniha je priamym svedectvom o tomto pozoruhodnom mužovi, nie nepodobnom americkým alebo severským šamanom.

Text pozostáva prevažne z prepisu rozhovorov, ktoré autor, prípadne iné osoby v jeho prítomnosti, viedli s Daskalom, ako aj Daskalove monológy, keď prednášal v kruhu svojich žiakov. Ďalej je tu zaznamenaných niekoľko najzaujímavejších prípadov liečenia či inej pomoci, ktorých sa autor osobne zúčastnil, ako aj množstvo ďalších prípadov a príhod, o ktorých Daskalos rozprával. Nájdete tu svojský výklad učenia o karme a reinkarnácii, jemnohmotných telách človeka, cestovaní mimo tela, anjeloch, démonoch, duchovných majstroch, Bohu a Ježišovi, zmysle života, stvorení, smrti, sile myšlienok, vesmírnych zákonitostiach... Daskalos mal tiež veľký zmysel pre humor, a podobne ako Grék Zorba, nikdy nezabúdal vidieť život z ľahkej a optimistickej stránky.

Back