ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT - Küstenmacher Werner Tiki, Seiwert Lothar J.

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT
Küstenmacher Werner Tiki, Seiwert Lothar J.

Trpíte niekedy komplikovanosťou života? Kniha Zjednodušte si život pomohla na celom svete už viac než dvom miliónom ľudí zjednodušiť si ž…

AutorKüstenmacher Werner Tiki, Seiwert Lothar J.
VydavateľPLEJÁDY
Rok vydania2014
Počet strán372
Rozmery140 x 215 mm
Jazykslovenský
Väzbabrožovaná
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-9711458-5-8
22,00 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Trpíte niekedy komplikovanosťou života? Kniha Zjednodušte si život pomohla na celom svete už viac než dvom miliónom ľudí zjednodušiť si život– pocíťte aj vy, ako krok po kroku zhadzujete záťaž, ako unikáte pasci zrýchľovania a ako s väčšou uvoľnenosťou aj skutočne dosahujete to, čo ste si predsavzali!
Cesta simplify je cestovaním z vonkajšieho do vnútorného sveta. Začína sa upratovaním písacieho stola a zjednodušovaním organizácie vášho času a ukazuje vám, ako máte dať do poriadku vaše finančné záležitosti. Cesta ďalej smeruje k vášmu zdraviu, k vašim sociálnym vzťahom a k vášmu partnerstvu. Nakoniec vedie k podstate vašej osoby a ukazuje vám, ako nájsť svoj životný cieľ a ako ho naozaj aj uskutočniť. Táto kniha vám poskytuje vyskúšané pravidlá zjednodušenia. Ponúka ľahko osvojiteľné techniky, okamžite realizovateľné tipy a prekvapivé nové metódy, z ktorých si môžete celkom individuálne vybrať to, čo sa hodí k vašej osobe.
Back