Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Spoznaj svoj cieľ

Spoznaj svoj cieľ

Populárna česká autorka rozpráva o tom, ako si každý z nás sám utvára svoju realitu, ako vznikajú rôzne problémy, čo sa skrýva za chorob…

AutorZdeňka Jordánová
VydavateľEugenika
Rok vydania2008
Počet strán240
Rozmery120 x 180 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Kód tovaru9788081000942
ISBN978-80-8100-094-2
Žánerine
8,60 €
Vypredané

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Populárna česká autorka rozpráva o tom, ako si každý z nás sám utvára svoju realitu, ako vznikajú rôzne problémy, čo sa skrýva za chorobami, ako dosiahnuť to, po čom túžime, a naopak sa vyhnúť tomu, čo nechceme... Ako aj v iných svojich knihách, stavia na rôznych príkladoch a príbehoch zo života, zo svoje praxe duchovnej poradkyne. Prevezmite zodpovednosť za svoj život a uvidíte, že bude oveľa lepší aj zábavnejší! Úryvok: Neraz zvykneme počúvať: „na to som už stará/ý“, „to už nie je pre mňa“, alebo prípadne „na mne už nezáleží“… Niektorí ľudia odmietajú všetky zmeny k lepšiemu vo svojom živote tak dôsledne, že sa úplne znehybnia. Poniektorí sa stanú chodiacimi mŕtvolami, bez zmyslu a možnosti čokoľvek dosiahnuť. Každá prežitá sekunda v našom živote má vplyv na to, akým spôsobom a kedy zomrieme. U starých ľudí, ktorí sa už nemôžu dostatočne hýbať, a to z akéhokoľvek dôvodu, sa to isté deje aj v ich mozgu. Čo sa odohráva v našom mozgu, zhmotní sa v našom tele. Skrátka a dobre, nemôžu sa vo svojom živote pohnúť. Už neveria, že môžu niečo zmeniť, chýba im motivácia a chuť čokoľvek s tým urobiť. Nestane sa to však zo dňa na deň, ale postupne počas života tým, že nič neriešime, až máme pocit, že to skutočne nejde, a vzdáme to. Všetko, čo vo svojom živote stratíme, môžeme väčšinou nejako obnoviť. Iba jediné nie, a to je čas, ktorý nenávratne strácame tým, že nerobíme to, čo chceme, prípadne nerobíme nič, čo by nám umožnilo ďalej sa vyvíjať.

Back