Očista - O pôstoch, stravovaní, psychohygiene

Očista
O pôstoch, stravovaní, psychohygiene

Priamočiara cesta od trápenia a bolesti ku zdraviu a sile.

AutorPrema Leo
VydavateľHladoHlas Group
Rok vydania2019
Počet strán204
Rozmery146 x 210 mm
Jazykslovenský
Väzbamäkká
Váha240g
Dodacia dobaNa sklade
Typ tovaruKniha
ISBN9788089711901
12,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Ukážka:

Existuje dokonalé zdravie? Musíme naozaj trpieť rôznymi chorobami? Prečo sme vlastne chorí? Ako sa vyliečiť, zregenerovať a ako zvýšiť svoju životnú silu na maximum? Tieto otázky ma vždy fascinovali. V tejto knihe budeme na ne spoločne hľadať odpovede.

Zdravie je až také cenné, že bez neho všetko ostatné v ľudskom živote stráca zmysel. Každý, kto zažil chorobu či nedostatok energie, dá mi za pravdu.

Tvoje telo je chrám a ten má byť čistý a naplnený silou. Je ako vozidlo, ktoré nesie naše skutočné Ja, kým chodí po tejto zemi. Často sa však staráme o svoje auto, dom či mobil lepšie než o náš drahocenný organizmus. Za naše podlomené zdravie môže naša hlboká nevedomosť o základných princípoch fungovania tela, ktoré sú v skutočnosti veľmi jednoduché ‒ budeš sa môcť o tom sám presvedčiť na vlastnej koži. Spoločnosť nás učí princípom, ktoré nefungujú, a hoci nefungujú, nechceme sa nad nimi zamýšľať, nespochybňujeme ich, pretože ich vyslovili akési autority, ktoré pravdepodobne vedia, o čom hovoria, a tak ich slepo nasledujeme. Odmietame myslieť samostatne, pretože podceňujeme váhu svojho úsudku.

Back