Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať tovar, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť cookies.

Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a chránime ich. Viac informácií


Súhlasíte s ich uložením?

Súhlasím

Anjelské rozprávky na dobrú noc

Anjelské rozprávky na dobrú noc

Príbehy lásky a pomoci - pre potešenie, upokojenie a uzdravenie

AutorKaren Walace
VydavateľSynergie
Rok vydania2014
Počet strán144
Rozmery198 x 247 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbapevná
Váha720
Kód tovaru9788073703240
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-7370-324-0
ŽánerRozprávky, básničky, povesti
11,49 €

Objednajte si tovar spolu nad 50,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Anjeli nás vedú a ochraňujú v našom každodennom živote. Vďaka tejto zbierke rozprávok sa aj vaše deti oboznámia s ich láskyplnou a milujúcou energiou. Tajuplné a pôsobivé príbehy spolu s postavami a prostredím, v ktorom sa odohrávajú, určite podporia predstavivosť každého dieťaťa. Meditačné a vizualizačné techniky, ktoré kniha ponúká, pomôžu spolu s príbehmi posilniť detskú tvorivosť a sebadôveru. Zároveň sa deti uvoľnia, takže budú pokojne spinkať.

* Kniha obsahuje 22 pôvabne ilustrovany´ch príbehov ty´kajúcich sa celého radu inšpiratívnych tém – od viery vo vlastné schopnosti až po prežívanie radosti zo spoločnej práce.

* Objavte svet očarujúcich postáv, ako sú nebojácni cirkusoví artisti, záhadní princovia a princezné a odvážni objavitelia.

* Všetky príbehy sú doplnené posolstvami, ktoré vystihujú ich pozitívny vy´znam.

* Úvodná časť knihy vysvetľuje silu a moc rozprávania a poskytuje podrobny´ návod, ako pripraviť deti na pokojny´ a uvoľneny´ spánok.

* Zbierka zároveň obsahuje návod, ako využiť príbehy ako zdroj rozvoja predstavivosti a tvorivy´ch schopností vášho dieťaťa.

Back