Posolstvo od protinožcov - Príbeh lekárky, ktorej cesta do Austrálie zmenila život

Posolstvo od protinožcov
Príbeh lekárky, ktorej cesta do Austrálie zmenila život

Príbeh lekárky, ktorej cesta do Austrálie zmenila život. Povolaná vzdialeným kmeňom kočovných domorodcov, aby ich sprevádzala na ich prechod…

AutorMarlo Morgan
VydavateľEastone Books
Rok vydania2014
Počet strán192
Rozmery145 x 207 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Váha254
EAN9788081092442
Dodacia doba3-14 dní
Typ tovaruKniha
ISBN978-80-8109-244-2
ŽánerRomány
8,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Príbeh lekárky, ktorej cesta do Austrálie zmenila život. Povolaná vzdialeným kmeňom kočovných domorodcov, aby ich sprevádzala na ich prechode naprieč vnútrozemím Austrálie, sa lekárka, biela Američanka v strednom veku, vydáva na štyri mesiace trvajúcu cestu so „Skutočnými ľuďmi“, ako sa tento kmeň nazýva. Počas nej sa dozvie, ako žijú a dokážu prosperovať v prirodzenej harmónii s rastlinami a živočíchmi, žijúcimi v členitom teréne púštnej oblasti. Každodenne je vystavená skúškam vytrvalosti a tieto výzvy nakoniec prispejú k jej hlbokej osobnej a duchovnej transformácii. Posolstvo od protinožcov vydáva jedinečné, aktuálne a silné posolstvo pre celé ľudstvo – ešte nie je príliš neskoro zachrániť svet pred zničením, ak sa naučíme rešpektovať všetky živé bytosti a žiť v súlade s krajinou.

Undergroundový bestseller, ktorý uchvátil svetové rebríčky predajnosti kníh.

Povolaná vzdialeným kmeňom kočovných domorodcov, aby ich sprevádzala na ich prechode naprieč vnútrozemím Austrálie, sa lekárka, biela Američanka v strednom veku, vydáva na štyri mesiace trvajúcu cestu so „Skutočnými ľuďmi“, ako sa tento kmeň nazýva. Počas nej sa dozvie, ako žijú a dokážu prosperovať v prirodzenej harmónii s rastlinami a živočíchmi, žijúcimi v členitom teréne púštnej oblasti. Každodenne je vystavená skúškam vytrvalosti a tieto výzvy nakoniec prispejú k jej hlbokej osobnej a duchovnej transformácii.

Posolstvo od protinožcov vydáva jedinečné, aktuálne a silné posolstvo pre celé ľudstvo – ešte nie je príliš neskoro zachrániť svet pred zničením, ak sa naučíme rešpektovať všetky živé bytosti a žiť v súlade s krajinou.

Back