Montessori od narodenia do 3 rokov - Nauč ma byť samým sebou

Montessori od narodenia do 3 rokov
Nauč ma byť samým sebou

Montessori pedagogika umožňuje každému dieťaťu, aby sa vyvíjalo vo vlastnom tempe, s ohľadom na jeho osobnosť a s plným využitím jeho pote…

AutorCharlotte Poussin
VydavateľCitadella
Rok vydania2017
Počet strán180
Rozmery150 x 200 mm
JazykSK Slovenský jazyk
Väzbabrožovaná
Váha365
EAN9788081820786
ISBN978-80-8182-078-6
ŽánerVzdelávanie, vyučovací proces
13,50 €

Objednajte si tovar spolu nad 70,00 €
a poštovné máte zadarmo!

Viac o produkte

Montessori pedagogika umožňuje každému dieťaťu, aby sa vyvíjalo vo vlastnom tempe, s ohľadom na jeho osobnosť a s plným využitím jeho potenciálu.

Montessori vychovávateľka, Charlotte Poussin, sa rozhodla podeliť o svoje skúsenosti s uplatňovaním prístupu Montessori u bábätiek. V láskavej atmosfére pomáhať, no nepomáhať príliš, pozorovať, podporovať: to všetko tvorí krehkú rovnováhu, ktorá v dieťati podporuje vyrovnanosť, samostatnosť, sebadôveru, podnecuje radosť z učenia a prináša pocit sebauvedomenia a rešpektu k ostatným.

Táto bohato ilustrovaná kniha jednoducho a jasne predstavuje Montessori prístup pre deti od narodenia do 3 rokov: • Vývojové fázy a potreby dieťaťa.

• Montessori prístup v praxi, konkrétne rady a presné príklady.

• Viac ako 100 jednoduchých a praktických pedagogických aktivít.

• Skutočné príbehy odborníkov a skúsenosti profesionálov Montessori.

Charlotte Poussin je Montessori vychovávateľkou, v roku 2000 získala diplom v Association Montessori Internatinal. Pracovala v Argentíne, Brazílii, Francúzsku a v Kanade. Viedla Montessori školu a je autorkou tzv. Montessori krabičiek – pedagogických pomôcok. Montessori prístup dodržiava aj doma, pri svojich piatich deťoch.

Back